Teknoloji

PopCent Nedir? Popup Reklam İle Para Kazanmak

Popcent, web sitenizdeki popup reklamlar ile yüksek kazanç sağlamak isteyenler için tasarlanmıştır. Popcent ilk 3 harfinden de anlayacağınız gibi bir pop-up reklam ağıdır. Türkiye’nin yerli en büyük pop-up reklam ağıdır.

Para Nasıl Kazanılıyor?

Sitenizdeki kullanıcı sayısına (trafiğe) bağlı olarak kazancınız değişmektedir. Gelen her 1000 kullanıcıya göre bir CPM oranı belirlenir. Bu oran üzerinden de kazanacağınız paralar hesabınıza yatırılır.

CPM Nedir?

CPM, bin reklam gösterimi başına maliyet anlamına gelmektedir. Yani reklamı görüntüleyen her 1000 kişi için CPM oranınız 1.80 dolar ise her 1000 reklam gösteriminde yaklaşık güncel kur durumuna göre 13-14 TL kazanmış oluyorsunuz. CPM oranları değişiklik gösterebilir. Ortalama CPM oranı ise 0.35$ – 1.90$ arası değişmektedir.

Ödemeler Nasıl Gerçekleşiyor?

Ödemeler her salı günü düzenli olarak kullanıcı hesabına yatmaktadır. Ödeme alt limiti 20$ olarak belirlenmiştir. Yani en az 20 dolar kazanmadan hesabınızda bulunan parayı çekemiyorsunuz. Ödemeler için gerekli hesaplar PAPARA, Paypal ve Webmoney olarak belirlenmiştir. Ek olarak kullanıcıya özel ödeme yöntemi eklemek mümkündür.

popcent nedir
popcent

Reklam Verebiliyor Muyum?

Reklam veren olmak için buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Vereceğiniz reklamlar en uygun kategorideki web sitesi blogları ile eşleştirilecek ve bu siteler üzerinden yayına girecektir. Yani ister reklam yayınlamak ister de reklam yayınlatmak için Popcent’e başvuru yapabilirsiniz, konuyla ilgili size geri dönüş sağlanacaktır.

Buna benzer internet üzerinden nasıl para kazanacağınızla ilgili uzun bir yazı planlıyoruz, eğer siz de istiyorsanız yorumlarda bize fikir ve düşüncelerinizi bildirebilirsiniz.

Öğrenmek istediğiniz ek bilgiler için Popcent’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Daha Fazla Teknoloji İçerikleri İçin Teknoloji Kategorisini Takip Edebilirsiniz

İlginç Bilgiler İçin Instagram Sayfamızı Takip Edebilirsiniz

Yeni İçeriklerimize Kolayca Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz

Anıl ALAN

Merhaba! Ben Anıl, şu anda Amerika bazlı bir şirkette Software Developer olarak çalışıyorum. InFreza'nın kurucu ortağıyım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu