GenelNedirTeknoloji

We Transfer Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bu içeriğimizde sizlere We Transfer Nedir Nasıl Kullanılır?, We Transfer İle Dosya Nasıl Gönderilir?, We Transfer İle Dosya Bağlantısı Nasıl Alınır?, We Transfer Üyelik Ücreti Ne Kadar?, We Transfer İle En Fazla Kaç GB Dosya Gönderimi Yapabilirim? sorularına yanıt vermiş olacağız.

We Transfer Nedir?

We Transfer, boyutları büyük dosyaları göndermemize olanak sağlayan bir veri/dosya transfer platformu. Büyük boyutlu dosyaları iletmek için genelde usb bellekler, harici diskler kullanılırken artık internet üzerinden çeşitli sitelerden kolaylıkla veri ve dosya transferi yapabiliyoruz. Bu amaçla en çok kullanılan sitelerden biri de We Transfer.

we transfer

We Transfer Nasıl Kullanılır?

We Transfer ile bilgisayar üzerinden dosya gönderim yapmak için öncelikle wetransfer.com sitesine girmemiz gerekli. Siteye girdikten sonra dosya gönderimi yapmak için karşımıza 2 seçenek çıkıyor:

  • e-posta transferi gönderin: sizin ve alıcının e-posta adresini girerek gönderim sağladığınız yöntem.
  • transfer bağlantısı alın: yüklediğiniz dosyaları içeren bir bağlantı aldığınız yöntem. Dosyayı iletmek istediğiniz kişiye bu bağlantıyı göndermeniz yeterli olacaktır. Bu yöntemde dosyalarınız 1 haftaya kadar saklanabilir. İsteğe göre bağlantıya şifre de koyabilirsiniz.

We Transferi iOS cihazlarda ve Android cihazlarda da kullanabilirsiniz. Bunun için App Store ve Google Store’dan We Transfer uygulamasını indirebilir, dosya paylaşımlarınızı telefonunuzdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

s            we transfer

We Transfer Üyelik Ücreti Ne Kadar?

We Transfer, birçok uygulama gibi ücretsiz kullanım seçeneğinin yanında, ücretli bir kullanım seçeneği de sunuyor. Pro ve Premium olmak üzere 2 tip üyelik seçebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak daha fazla ayrıcalığa sahip olmak için ek özellikler de seçebilirsiniz. We Transfer ‘de bireysel üyeliklerin yanında şirketler ve ekipler için de üyelik modelleri mevcut.

Aşağıdaki görselde ücret ve fiyatlandırmaya ait bilgileri bulabilirsiniz.
Pro üyelik 10 dolar, Premium üyelik 19 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

we transfer

We Transfer İle En Fazla Kaç GB Dosya Gönderimi Yapabilirim?

We Transfer, ücretsiz kullanımda 2 GB’a kadar dosya paylaşım hakkı sunuyor. Pro üyelikte 200 GB‘a kadar paylaşım hakkı verilirken, Premium üyelikte transfer işlemi için bir boyut sınırlaması yok. Bunun yanında pro üyelikte, kişi başına 1TB depolama alanı, 1 portal ve sınırsız inceleme hakkı sunuluyor. Premium üyelik seçeneğinde sınırsız depolama alanı ve sınırsız portal ile gözden geçirme haklarına da sahip olabilirsiniz

Aysu Nur Koyun

Kendi zamanında yaşamaya çalışan, aynı zamanda mimar ve web3 meraklısı biriyim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu