İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi & Film
  3. Imdb Puanı Yüksek 5 Film

Imdb Puanı Yüksek 5 Film

IMDb'ye Göre Türkiye'nin En iyi 10 Dizisi

Imdb en yüksek puanlı flimler listesinden sizin için seçtiğimiz en iyi 5 film

1The Father – 2020

Bir adam yaşlandıkça kızının her türlü yardımını reddediyor. Değişen koşullarını anlamaya çalışırken, sevdiklerinden, kendi zihninden ve hatta gerçekliğinin dokusundan şüphe etmeye başlar.

2Judas and the Black Messiah – 2021

FBI tarafından bir savunma anlaşması teklif edilen William O’Neal, Başkan Fred Hampton hakkında istihbarat toplamak için Kara Panter Partisi’nin Illinois şubesine sızar.

3The Shawshank Redemption – 1994

Hapsedilen iki adam birkaç yıl içinde bağ kurar, teselli ve nihayetinde ortak ahlak kuralları yoluyla kurtuluş bulur.

pexels joao cabral 3299386 1 1 e1616578744703
Önerilen Yazı
Müzik İçinde Bir Garip Rüya

4Interstellar – 2014

Bir kaşif ekibi, insanlığın hayatta kalmasını sağlamak için uzaydaki bir solucan deliğinden geçer.

5The Silence of the Lambs – 1991

Genç bir F.B.I. Harbiyeli, başka bir seri katili, kurbanlarının derisini yüzen deli bir adamı yakalamaya yardım etmek için hapsedilmiş ve manipülatif bir yamyam katilinin yardımını almalıdır.

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Benzer içeriğimiz olan latince alıntılara buradan ulaşabilir, mobil uygulamalarımızı indirmediyseniz de aşağıdaki görsele tıklayarak mobil uygulamamıza ulaşabilirsiniz.infreza mobil
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bilgisayar ve yazılım alanında kariyerimi yürütmekte olup InFreza.com’un Kurucusu ve geliştiricisiyim. Bununla birlikte teknoloji, sanat, bilim üzerine projeler üretmekte ve günümüz dünyasına katkıda bulunmak adına çalışmaktayım. Disiplinler arası sentezler üretip özgün tasarım ve fikirler oluşturmak, girişimcilik ve takım çalışmasında beceri; sahip olduğum spesifik özelliklerdir.

Yorum Yap