Dizi - Film

Imdb Puanı Yüksek 5 Film

Imdb en yüksek puanlı flimler listesinden sizin için seçtiğimiz en iyi 5 film

[geo_headline tag=”h2″ style=”colored” type=”round” number=”1″]The Father – 2020[/geo_headline]

Bir adam yaşlandıkça kızının her türlü yardımını reddediyor. Değişen koşullarını anlamaya çalışırken, sevdiklerinden, kendi zihninden ve hatta gerçekliğinin dokusundan şüphe etmeye başlar.

[geo_headline tag=”h2″ style=”colored” type=”round” number=”2″]Judas and the Black Messiah – 2021[/geo_headline]

FBI tarafından bir savunma anlaşması teklif edilen William O’Neal, Başkan Fred Hampton hakkında istihbarat toplamak için Kara Panter Partisi’nin Illinois şubesine sızar.

[geo_headline tag=”h2″ style=”colored” type=”round” number=”3″]The Shawshank Redemption – 1994[/geo_headline]

Hapsedilen iki adam birkaç yıl içinde bağ kurar, teselli ve nihayetinde ortak ahlak kuralları yoluyla kurtuluş bulur.

[geo-post id=”4966″ label=”Önerilen Yazı”] [geo_headline tag=”h2″ style=”colored” type=”round” number=”4″]Interstellar – 2014[/geo_headline]

Bir kaşif ekibi, insanlığın hayatta kalmasını sağlamak için uzaydaki bir solucan deliğinden geçer.

[geo_headline tag=”h2″ style=”colored” type=”round” number=”5″]The Silence of the Lambs – 1991[/geo_headline]

Genç bir F.B.I. Harbiyeli, başka bir seri katili, kurbanlarının derisini yüzen deli bir adamı yakalamaya yardım etmek için hapsedilmiş ve manipülatif bir yamyam katilinin yardımını almalıdır.

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Benzer içeriğimiz olan latince alıntılara buradan ulaşabilir, mobil uygulamalarımızı indirmediyseniz de aşağıdaki görsele tıklayarak mobil uygulamamıza ulaşabilirsiniz.infreza mobil

Berkay Babataş

Bilgisayar ve yazılım alanında kariyerimi yürütmekte olup InFreza.com’un Kurucusu ve geliştiricisiyim. Bununla birlikte teknoloji, sanat, bilim üzerine projeler üretmekte ve günümüz dünyasına katkıda bulunmak adına çalışmaktayım. Disiplinler arası sentezler üretip özgün tasarım ve fikirler oluşturmak, girişimcilik ve takım çalışmasında beceri; sahip olduğum spesifik özelliklerdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu