Kişisel Gelişim

TYT, YKS SINAVINA GİRMEDEN BU YAZIYI OKU!

Üniversite sınavına son 16 gün kaldı ve evet, birçok kişi zaten 1-2 ay önceden pes etti ve bıraktı. Sen bırakmayan kişilerden birisisin. Sınav senin de bildiğin gibi son 1 ayda kazanılır. Sen eksikliklerini biliyorsun, buna göre hareket ederek kendini geliştirebilirsin. Eksik olduğun konuların analizini yap ve asla çalışma rutinini değiştirme. 1 senedir ilerlediğin yolu sırf sınav yaklaştı diye değiştirme, aynı çalışma stiliyle ilerlemelisin. Bu şekilde devam ettiğin sürece en iyi performansınla devam edeceğini göreceksin. Son gün bırakmaya da gerek yok, normalde nasıl yapıyorsan o şekilde devam et ve sınavda en iyi halini göster.

Unutma ki bu sınava giren tek kişi sen değilsin, bu sınava yaklaşık 2 milyon öğrenci giriyor. Bu 2 milyonun şu an zaten sadece 200 bin kişisi çalışıyor. Sınav 1 senede değil, 1 sene + son 1 ayda kazanılır. Çalışmayı bırakan kişiler çoktan konuları unutmaya başladı. Sen zaten bu adımları çoktan tamamladın ve zafere çok yakınsın. Asla çalışmayı bırakma ve kendini ödüllendir. Son 15 gün gerçekten de ilerideki 4 seneni hatta hayatını belirleyebilir. Pes etmemen gerektiğini sen de biliyorsun, güzel sonuçlarınızı bu yazının altına yorum olarak yazabilirsiniz. Ben senin güzel sonuçlar çıkaracağına eminim. Sana izlemen için aşağıya bir motivasyon videosu bırakıyorum, her şey güzel olacak.

 

Başarana kadar her şey imkansız gözükür. Nelson Mandela

İyi, daha iyi, en iyi. İyi yaptığını daha iyi yap ve daha iyi olduğunda en iyiye çevir.

Hatalar harikadır. Denediğini gösterir.

Her gün kararlılık ile uyan ve her gece memnuniyet duygusu ile uyu

Kötü günleri yenmek için savaş ki; iyi günleri kazanabilesin.

InFreza

InFreza projesinde sizlerle birlikte Teknoloji başlığı altındaki makalelerle HEP BERABER kendimizi geliştirebileceğimiz bir platform yaratıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu