Kişisel Gelişim

TYT / YKS Sınavı Kötü Geçenler OKUSUN!

Herkese merhaba,

Senin ne kadar çalıştığını en iyi sen bilirsin. Nelerden fedakarlık ettiğini de en iyi sen bilirsin, bundan dolayı bugün sınavın kötü geçmiş olsa bile yarın bunu toparlama imkanının olduğunu sakın ama sakın unutma. Hayallerini bir günde yaşadığın moral bozukluğu uğruna sakın harcama ve kendini toparla. TYT sınavı her sene birçok kişiyi eler, o kişiler AYT sınavı yani 2. oturumda da gerekli performansı sergileyemezler. Bundan dolayı kendinizi bırakmayın ve sırf ilk oturum kötü geçti diye kendinizi üzmeyin.

YKS ZORSA BİR TEK SİZE ZOR DEĞİL

Bu uzun bir yoldu ve çok çalıştınız.2. oturumda da elinizden geleni yapın, size zor gelen bir soru büyük ihtimal herkese zor gelmiştir. Sınavlar gittikçe zorlaşıyor ve bundan dolayı da son zamanlarda sıralamalarda çok fazla değişiklik olabiliyor. Bu yazının ana sebebi aslında size motivasyon vermek değil, üzgünken fark edemediğiniz şeyleri size göstermek. Bundan dolayı YKS sürecinde asla kendinizi üzmeyin. Bugün sınavınız iyi de geçmiş olsa, kötü de geçmiş olsa yarının daha güzel geçeceğinden emin olun. Siz zaten elinizden geleni yaptıysanız şu an bunu düşünmüyorsunuzdur. Sizlere motivasyon videosu ve şarkı önerileri yapacağım. Dileyenler aşağıdaki bağlantılardan şarkıları dinleyebilirler. Ve mümkünse bugün bir yürüyüş yapın, sevdiğiniz şeyleri yapın ve enerji toplayın. Size çok daha iyi geleceğine emin olabilirsiniz. Ek olarak da sınavla ilgili konuşmak istediğiniz şeyleri Can Patlar platformu üzerinden birçok yks öğrencisiyle konuşabilirsiniz. Yarınınız bugünden daha da güzel olsun, bol şanslar.

Görseldeki günler bitti, sadece bir gün kaldı :))
Görseldeki günler bitti, sadece bir gün kaldı :))

Sakinleşmek İçin Önerebileceğim Şarkılar:

Favori Playlist

 

Motivasyon Videoları:

Kanal: Motivasyon Videoları

Sizler için sınav öncesi yazdığımız YKS konulu yazıyı da okuyabilirsiniz.. Sağlıkla kalın.

InFreza

InFreza projesinde sizlerle birlikte Teknoloji başlığı altındaki makalelerle HEP BERABER kendimizi geliştirebileceğimiz bir platform yaratıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu