Teknoloji

WhatsApp Gizlilik Kararından Dönmedi!

Whatsapp Gizlilik Sözleşmesini Değiştirmedi

Bütün kullanıcılarımızdan yanıltıcı haber için özür dileriz. Pusholder hesabındaki görsel üzerinden yola çıkarak hazırladığımız haberin doğruluk payı olmadığı belirtilmiştir. Ya da belirli bir resmi açıklama henüz gelmemiştir. Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi değişmedi, en azından şuanlık böyle bir bilgi paylaşılmamıştır. Bilginize.

pusholder

 

CNN‘in Haberine göre uzun zamandır sosyal medyada tepki toplayan Whatsapp kullanıcı sözleşmesini yenilemekten vazgeçmedi. CNN tarafından yapılan açıklamaya göre, CNN böyle bir paylaşımda bulunmadı.

WhatsApp
WhatsApp

CNN: “Sosyal medyadaki iddialara göre; WhatsApp 8 Şubat 2021 tarihinde yürürlüğe girecek olan kullanıcı verilerini Facebook ile doğrudan paylaşabilmesine izin veren yeni gizlilik sözleşmesinden vazgeçti. Fakat hiçbir resmi kurumdan bu yönde bir açıklama yapılmamıştır.”

KAYNAK: CNN

whatsapp cnn

WhatsApp Nedir?

Viral bir sosyal mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, global olarak kullanımdayken kullanıcılar tarafından tepki toplamıştı. Bütün olanların üstüne gizlilik sözleşmesi iptal edilmedi. Mevcut bilgilerin resmi kaynaktan herhangi bir doğruluğu yoktur.


Daha Fazla Bilim İçerikleri İçin Bilim Kategorisini Takip Edebilirsiniz

İlginç Bilgiler İçin Instagram Sayfamızı Takip Edebilirsiniz

Yeni İçeriklerimize Kolayca Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz

Anıl ALAN

Merhaba! Ben Anıl, şu anda İstanbul Okan Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (EN) Bölümü öğrencisiyim. InFreza'nın kurucu ortağıyım. InFreza ile teknoloji, sanat, bilim üzerine projeler üretiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu