Teknoloji

Rekabet Kurulu WhatsApp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu!

Rekabet Kurulu, WhatsApp Hakkında Soruşturma Başlattı!

Rekabet Kurulu, WhatsApp hakkında resen soruşturma başlattı ve WhatsApp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu!

https://twitter.com/sputnik_TR/status/1348576742697529344?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1348576742697529344%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.r10.net%2Fgundemdeki-konular-amp-haberler%2F2649977-rekabet-kurulu-facebook-ve-whatsapp-hakkinda-sorusturma-baslatti.html

WhatsApp Nedir?

Viral bir sosyal mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, global olarak kullanımdayken kullanıcılar tarafından tepki toplamıştı. Rekabet kurulunun yaptığı son düzenlemeye göre şuan veri paylaşımı zorunluluğu durduruldu! WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir anlık mesajlaşma ve arama veya haberleşme uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama; Whatsapp İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj ve belge göndermesini sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

whatsapp

Kaynak: AA, SputnikNews


Daha Fazla Bilim İçerikleri İçin Bilim Kategorisini Takip Edebilirsiniz

İlginç Bilgiler İçin Instagram Sayfamızı Takip Edebilirsiniz

Yeni İçeriklerimize Kolayca Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz

Anıl ALAN

Merhaba! Ben Anıl, şu anda İstanbul Okan Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (EN) Bölümü öğrencisiyim. InFreza'nın kurucu ortağıyım. InFreza ile teknoloji, sanat, bilim üzerine projeler üretiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu