Test

Siz Bir Dergiyi Nasıl Okursunuz? -Kişilik Testi


Yaptığınız herhangi bir davranış veya bir işi yaparken ki seçimleriniz kişiliğiniz hakkında bize bilgi verir. Yaşantınıza göre şekillenen bilinçaltınız tercihlerinizi her zaman etkilemektedir. Peki Ya siz paranızı nasıl harcıyorsunuz merak ettiniz mi ? veya nasıl para harcadığınızın farkında mısınız? Bu tek soruluk testimiz sizin para harcama alışkanlıklarınıza ışık tutacak hazırsanız başlayabilirsiniz.


Bir Dergi Aldınız Ve Okumaya Başlayacaksınız Peki Hangi Sırada Okumaya Başlasınız?

hands coffee bed bedroom 4046164 1 scaled 1

Lütfen Size En Doğru Gelen Seçeneği Seçmeyi Unutmayınız!

Pisikoloji Testi - 1
İlk Sayfadan Son Sayfaya Kadar Sıra İle Okuyorsunuz

crop man counting dollar banknotes 4386431

Paranınızın değerini karşılayıp karşılamadığınını bilirsiniz. Her şeyin nerede olduğunu bildiğiniz zaman kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Kaybetmekten korktuğunuz için hesaplarınızı düzenli tutuyor alacaklarınızın ve borçlarınızı kesin olarak biliyorsunuz.
Sadece İlgilendiklerinizi Okursunuz

bank notes banknotes bills cash 259234

Paranız var ise canınız ne istiyorsa aklınıza ne geliyorsa onun için harcıyorsunuz. Her zaman para biriktirmeyi düşünüyorsunuz ama hiçbir zaman yapamıyorsunuz.
Sayfaları Tek Tek Gezer Ancak ilginizi Çekenleri Okursunuz

crop anonymous person calculating profit on smartphone 4386321 1

Karşınızdakiler sizi cimri olarak tanımlıyor fakat siz kendinizi tutumlu olarak görüyorsunuz. Elinizdekileri hiçbir zaman boşa harcamıyorsunuz. Hiçbir zaman borçlu olmayı sevmiyorsunuz bu sebeple nerdeyse hiç kredi kartı kullanmıyorsunuz. Hep bir adım sonrası için plan yapıyorsunuz.
Dergiyi Her Zaman Okuduğunuz Sırada Okursunuz

person holding 10 euro bill 3943729

Harcama şeklinizi hiç değiştirmiyorsunuz. Çok paranız olsa bile indirimden alır fakat paranız yok ise yinede standartlarınızdan vazgeçmezsiniz. Para işleri konusunda yetenekli değilsiniz. Genellikle para konularında yardıma ihtiyacınız olmakta.

Share your Results:


Nasıl karar verdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu konu hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Berkay Babataş

Bilgisayar ve yazılım alanında kariyerimi yürütmekte olup InFreza.com’un Kurucusu ve geliştiricisiyim. Bununla birlikte teknoloji, sanat, bilim üzerine projeler üretmekte ve günümüz dünyasına katkıda bulunmak adına çalışmaktayım. Disiplinler arası sentezler üretip özgün tasarım ve fikirler oluşturmak, girişimcilik ve takım çalışmasında beceri; sahip olduğum spesifik özelliklerdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu