1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Google Servislerine Giriş Yapılamıyor! (Google çöktü mü?)

Google Servislerine Giriş Yapılamıyor! (Google çöktü mü?)

Google Aramalar
4

Bugün saat 14.50 itibariyle Gmail üzerinden google hesaplarına giriş yapılamıyor. Sadece youtube ve drive değil gmail vb. servislerde çalışmıyor. An itibariyle gelişen güncellemeri sizlere bildireceğiz, büyük ihtimalle veritabanı kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyoruz. Yurtdışından sitelere erişim olması sebebiyle problemin Türkiye sunucularıyla alakalı olduğu tahmin ediliyor. İlk başta sitelerde bağlantı problemi yaşarken şimdi mobil uygulamalarda da erişim problemi başladı. Kullanıcılar mevcut Google servislerini şuan kullanamıyor. Gmail hesabından çıkış yapılarak girildiği takdirde YouTube’a erişim sağlanabiliyor.

Google Türkiye Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Google sunucularında yaşanan sorunların farkında olduklarını belirterek, “Google, bu kritik sorunları gidermek için çalışıyor.” açıklamasında bulundu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ben Anıl, şu anda İstanbul Okan Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (EN) Bölümü öğrencisiyim. Bireysel & Arkadaşlarımla birlikte projeler oluşturuyorum. Yazılım alanında Python & Android üzerinde kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 8 ay önce

    Gündemden anlık haberdar etmeniz çok faydalı🌸
    Bu aksaklık olduğunda telefon yahut bilgisayar kullanmıyordum zira kullansaydım çok çemkirirdim böyle iş mi olur diye😐

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir