Teknoloji

Black Friday 2020 Ne Zaman? Efsane Cuma, Kara Cuma Hangi Gün?

Yurt dışında Black Friday olarak kutlanan ve %80’e varan indirimlerle tanıdığımız Kara Cuma’nın Türkiye’de ise Efsane Cuma ve Muhteşem Cuma gibi isimlerle bilindiği indirimli günlere çok az kaldı. Peki Kara Cuma yani Black Friday 2020 ne zaman? Kara Cuma ve Efsane Cuma günleri Kasım ayının kaçında?

Kara Cuma Nedir?

Kara Cuma (Black Friday) başta ABD olmak üzere Şükran Günü’nün (Thanks Giving Day) ertesi sabahında gerçekleşen güne verilen isimdir. Global olarak tüm Dünyada Kara Cuma’da %80’e varan (hatta bazı durumlarda daha da fazla) indirimler uyguluyor.

kara cuma black friday nedir

BLACK FRİDAY 2020 NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE?

Türkiye’de Black Friday ve Efsane Cuma olarak bildiğimiz devasa indirimlerin yapıldığı gün 27 Kasım 2020 tarihinde başlayacak.

BLACK FRİDAY İNDİRİMLERİ HANGİ MAĞAZALARDA ERKENDEN BAŞLADI?

Trendyol, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Mediamarkt ve Gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinde indirimler çoktan başladı. Günlük ve saatlik olarak değişen bu indirimleri takip etmeyi unutmayın!

Buraya Tıklayarak Sıradan Bir Güne Göre Kara Cumada Alışveriş Oranlarının Ne Oranda Arttığına Bakabilirsiniz

Anıl ALAN

Merhaba! Ben Anıl, şu anda İstanbul Okan Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (EN) Bölümü öğrencisiyim. InFreza'nın kurucu ortağıyım. InFreza ile teknoloji, sanat, bilim üzerine projeler üretiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu